Ne Yapıyoruz - Villa İnşaat | Trifaz Elektrik Mühendislik Proje ve Danışmanlık
tr | en

Villa İnşaat

Bulut Evler

Bulut Evler Kocaeli'nin Başiskele İlçesinde Yeniköy Semtinde yer alan toplam 2 blok 3 villadan oluşan butik bir sitedir.

  • İkiz villaların herbiri 158m2'dir.
  • Tekli villa 165m2'dir.


Bulut Evler'de kullanım olarak maksimum konfor şartları, geleneksel çekirdek ailelerimizin tüm ihtiyaçları göz önüne alınarak tasarlandı. Artık dikey binalardan yatay binalara geçme vaktinizin geldiğini düşünüyorsanız, İstanbula ve çevre illere uzak olmayan sosyal imkanları ile size huzur verecek bir muhitte bir yaşam teklif ediyoruz.


Kuş sesleri ile uyanıp körfez manzarasına karşı edeceğiniz kahvaltı sonrası içeceğiniz çaylar ile her güne keyifle ve istekle uyanacak, işinize dinlenerek gideceksiniz. Bulut Evler'in web sitesine www.bulutevler.com adresinden ulaşabilirsiniz.

taha, rüstem, demirhan, elektrik, elektronik, mühendis, kocaeli, kocaeli elektrik, kocaeli proje, kocaeli elektrik proje, izmit, izmit elektrik, izmit proje, izmit elektrik proje, elektrik, proje, trafo, bakım, müşavir, elektronik, gebze, gölcük, gölcük elektrik, başiskele, başiskele elektrik, kartepe, derince, körfez, elektrik projesi, elektrik proje, proje çizimi, akıllı ev, otomasyon, otomatik ev