Ne Yapıyoruz - Elektrik Proje | Trifaz Elektrik Mühendislik Proje ve Danışmanlık
tr | en

Elektrik Proje

Öneri Raporu

Ön toplantı sonrası yapının karakteristiği ve konseptine göre işletme fonksiyonlarını optimum sağlayacak sistemler ve malzemeler ilgili alternatif çözümler yapıya uygun olarak seçilir ve ekonomiklik açısından etüt edilerek raporlanır.

Avan Proje

İşveren isteklerine, yapıya ve tefrişe göre yerleştirilen elektrik elemanları, tahmini güç ihtiyacı ve örnek pano açılımları ile birlikte işveren onayına sunulur.

Uygulama Projesi

Ruhsat Projesi mimari, statik, mekanik uygulama projelerine göre gözden geçirilerek gerekli revizyonlar, hesaplar, şemalar, pano açılımları ve diğer detaylar hazırlanarak saha da tam uygulanacak hali ile işveren onayına sunulur.

Shop-Drawing (İmalat) Projesi

Sahada değişen mimari, statik ve mekanik projelerine göre Uygulama Projelerinin revize edilmesi ve seçilen elektrik malzemelere göre gerçek ölçüleri ile detaylar hazırlanarak teslim edilir.

As-Built (Yapıldı) Projesi

Uygulama ve Shop-Drawing Projeleri esas alınarak saha da zorunlu gerekliliklerle farklı yapılan detayların işletmenin ilk başvuracağı kaynak olacak şekilde çizilir ve işveren tarafından temin edilen işletme/bakım kitapçıkları ile birlikte teslim edilir.

taha, rüstem, demirhan, elektrik, elektronik, mühendis, kocaeli, kocaeli elektrik, kocaeli proje, kocaeli elektrik proje, izmit, izmit elektrik, izmit proje, izmit elektrik proje, elektrik, proje, trafo, bakım, müşavir, elektronik, gebze, gölcük, gölcük elektrik, başiskele, başiskele elektrik, kartepe, derince, körfez, elektrik projesi, elektrik proje, proje çizimi, akıllı ev, otomasyon, otomatik ev